با ما تماس بگیرید: 88209155 - 021

Cyberoam Web Filtering / فیلترینگ وب سایبروم

میدان دید کامل و کنترل بروی HTTP و HTTPS
وب فیلترینگ Cyberoam با تقسیم میلیونها URL به 82 گروه مختلف دارای کامل ترین پایگاه داده URL بشمار میرود.فیلترینگ صفحات وب به عنوان جزئی از UTMها و دستگاههای بیسیم Cyberoam وظیفه جلوگیری از دسترسی به صفحات وب پر خطر و به عنوان مانع در برابر حملات بد افزارها ٬ phishing ٬ pharming و محتویات ناخواسته که سبب بوجود آمدن موارد قانونی و خسارت مالی به سازمان می شود را به عهده میگیرد.
سیستم پالایش محتوا و برنامه Cyberoam نه تنها توسط موسسه Check Mark موفق به کسب گواهینامه برترین خدمات شده علاوه بر آن Cyberoam با تجهیزات امنیتی Gateway مثل: دیواره آتش با قابلیت بررسی هوشمند بسته‌های اطلاعاتی و کنترل بر اساس شناسه کاربری ، ضدجاسوس افزار و ضد ویروس Gateway، ضد هرزنامه Gateway ، سیستم جلوگیری از تفوذ VPN , IPSیا شبکه خصوصی مجازی ، محافظت یکپارچه‌ای در برابر کلاهبرداریها ، سرقت ها ، جاسوسی های اینترنتی ، سایتهای حاوی کدهای مخرب و بسیاری دیگر را در کنار سیستم پالایش محتوا و برنامه های خود فراهم می آورد. راهکار پالایش محتوای اینترنت Cyberoam نقش مهمی در اطمینان موسسات آموزشی از رعایت قوانین استانداردی مثل CIPA دارد.


محافظت جامع
پالایش Cyberoam بوسیله بانک اطلاعاتی یکپارچه خود ، شامل میلیونها سایت که به بیش از 82 نوع مختلف طبقه‌بندی شده‌اند دسترسی به اینترنت را کنترل می‌کند. WebCat که همان موتور طبقه‌بندی خودکار Web سایبروم است ، یکی از بهترین و جامع‌ترین بانکهای اطلاعاتی URL یا آدرس اینترنتی را برای محافظت در برابر تهدیدات ترکیبی دارد . شرکتها می‌توانند با راهکار پالایش Webو برنامه Cyberoam ، طبقه‌بندی‌های دلخواه خود را برای گروههای مشخصی از شرکت ، جهت پوشش امنیتی دلخواهشان ایجاد کنند .در مقایسه با محصولات دیگر که بانک اطلاعات سایتهای موجود روی سرور می باشد ، در سری‌های CR بانک اطلاعاتی Cyberoam ، روی خود دستگاه موجود بوده و با کمترین تأخیر، وابستگی به بستر شبکه و خواندن اطلاعات از منبعی دیگر را حذف کرده‌است.


پالایش لایه کاربردی (بالاترین لایه مدل OSI) سایبروم به شرکتها این اجازه را می‌دهد تا برنامه‌های کاربردی IM,P2P مثل: Yahoo, Skype, MSN غیره را کنترل کند. انتقال فایل بوسیله این برنامه ها را می‌توان بوسیله سیستم جلوگیری از تفوذ IPS Cyberoam مسدودکرد . شرکتها می‌توانند با ساختن پیامهای دلخواه برای سایتهای مسدود‌شده، کاربران را جهت تمرین امنیت ، آموزش دهند.

گزارش‌گیری و دسترسی براسا‌س شناسه کاربربا دا‌نستن اینکه " چه کسی چه کار می‌کند"
سیاست های دسترسی سیستم پالایش محتوای Cyberoam را می‌توان بر اسا‌س گروه ، واحد سازمانی، سلسله مراتب اداری و یا حتی کاربر خاصی ایجاد‌ کرد. این ویژگی شرکتها را قادر میسازد تا سیاستهای مختلفی را بر اسا‌س محیط کاری بخشهای مالی ، بازاریابی ، روابط عمومی و یا براسا‌س نیاز علمی دانشجویان ، کارمندان و مدیران مؤسسات آموزشی تعریف کنند.


این کار ثابت می‌کند که Cyberoam امنیت را برای همه افراد فراهم می‌کند.با این روش دسترسی به صفحاتWeb را می‌توان برای یک کاربر خاص از یک گروه در طی دوره‌های خاصی از روز یا هفته و یا ایجاد دسترسی موقت کنترل کرد.

داشبورد Cyberoam دید وسیعی از دسترسی به صفحات Web به همراه گزارش‌گیری سطح کاربر و همچنین‌گزارشهای کاملی از انتقال داده‌ها ، برنامه‌های استفاده‌شده ، سایتهای دیده شده ، موتورهای جستجوی به کارگرفته شده و غیره را ارائه می‌دهد این موضوع باعث می‌شود تا شرکتها مرور کردن های بی‌حاصل و دانلودهای گیرنده پهنای‌با‌ند را که ممکن است شرکت را در برابر کمبود منابع و بدهی قرار دهد کنترل کنند.

تطابق با استاندارد بین المللی CIPA – برای محافظت دانش‌آموزان و دانشجویان
سیستم پالایش قدرتمند Web سایبروم به مدارس و آزمایشگاهها این امکان را می‌دهد تا سیاست ایمنی اینترنت را که استفاده نامناسب از اینترنت را بر اسا‌س قوانین فدرال CIPA پالایش می‌کند به اجرا درآورند. بانک اطلاعاتی جامع صفحات وب و سیاستهای بسیار دقیق بر اسا‌س شناسه کاربری Cyberoam ، دانش‌آموزان را از دسترسی به محتواها ،Email ها و اتاقهای گفتگوی نامناسب بوسیله پالایش و مسدود‌کردن دسترسی آنها محافظت می‌کند.

سیستم پالایش محتوای اینترنت Cyberoam نمونه‌های از پیش تعریف شده CIPA که شامل طبقه‌بندی‌های سایت‌های بزرگسالان ، سایت های غیر اخلاقی، قماربازی‌ها، خشنونت ، سایت های غیر کاری، امنیت کامپیوتر و غیره می‌باشد را در خود دارد و مدارس و آزمایشگاهها را قادر می‌سازد تا سیاستهای CIPA را فوراً پیاده‌سازی کنند.
راهکارهای یکپارچه مقابله با تهدیدات
ابعاد شبکه
سایر محصولات

  دفتر مرکزی تهران
88209155 - 021

  آنلاین
sales@cyberoam.ir
MahanNetwork
MahanNetwork
شرکت سایبروم با ورود به بازار امنیت شبکه ایران ضمن تعیین توزیع کننده سایبروم در ایران با اعطا نمایندگی رسمی سایبروم به شرکت های واجد شرایط و ایجاد ساختار و کانال فروش رسمی سایبروم در ایران ، سهم بسزایی در ارتقا امنیت شبکه سازمانی بر عهده داشته است . دستگاه UTM سایبروم با داشتن امکانات امنیتی گسترده از قبیل فایروال سایبروم ، آنتی ویروس سایبروم ، آنتی اسپم سایبروم ، مدیریت پهنای باند سایبروم و سیستم جلوگیری از نفوذ سایبروم IPS مدیران امنیت شبکه سازمانها را قادر می سازد تا حفاظت کاملی را در مقابل تهدیدات امنیتی شبکه به وجود آورند . سری جدید محصولات سایبروم معروف به نسل جدید محصولات سایبروم یا Cyberoam NG Series توسط شرکت سایبروم معرفی به بازار امنیت شبکه سایبروم ایران وارد گردیده است . نسل جدبد سایبروم با توان عملیاتی یا Performance بالا نزدیک به سه برابر و با قیمتی نزدیک مدل مشابه قبلی خود به بازار محصولات امنیتی ایران معرفی گشته است که در مقایسه با محصولات مشابه فورتی گیت Fortigate ، سونیک وال Sonicwall ، واچ گارد Watchguard به صورت قابل توجهی برتری یافته است . نماینده سایبروم یا نماینده رسمی سایبروم در ایران موظف به پشتیبانی محصولات سایبروم و ارائه خدمات به مشتریان سایبروم در ایران می باشد .


QR Code چیست؟              
این وب سایت متعلق به شرکت ماهان شبکه می باشد
برخی مطالب این وب سایت برگرفته شده از سایت Cyberoam.com میباشد.