با ما تماس بگیرید: 88209155 - 021

UTM مجازی سایبروم / Cyberoam Virtual UTM

بررسی اجمالی
محصول
مجازی سازی با برداشتن محدودیتهای فیزیکی زیر ساخته شبکه مزایایی از قبیل کاهش هزینه و مقیاس پذیری را در اختیار سازمانها قرار می دهد . با 58 میلیون ماشین مجازی در سال 2012 ، به نظر می رسد مجازی سازی راهکار مورد انتخاب سازمانها می باشد هر چند امنیت در محیط مجازی همچنان به عنوان یک مشکل باقی مانده است .
UTM مجازی سایبروم امنیت شبکه پیشرو در مقیاس صنعتی را در اختیار دیتا سنتر های مجازی قرار می دهد. با ارائه امکانات کاملی که بر روی UTM های سخت افزاری قرار دارد به شکل مجازی ، UTM مجازی سایبروم برای محیط مجازی امنیتی به قدرت امنیت شبکه فیزیکی را ارائه می دهد .
سایبروم توسط UTM مجازی خود راهکار امنیتی کامل ، توسط کنسول مرکزی مجازی مدیریتی متمرکز و توسط نرم افزار iView گزارشگیری و ثبت وقایع را به سازمانها ارائه می دهد .
چه چیزی را ، چقدر و چگونه از UTM های مجازی سایبروم انتظار دارید ؟

انتظارات شما چیست :
  • تامین امنیت محیط مجازی شبکه سازمان خود بدون افزودن دستگاه سخت افزاری بیشتر
  • دریافت پشتیبانی در افزایش مقیاس امنیت شبکه مجازی خود همراه با رشد آن

چقدر شما انتظار دارید :
  • ارتقا UTM مجازی شما توسط یک Activation Key ساده تا رفع نیاز سازمان در حال رشد شما
  • استفاده از مزایای زیر ساخت شبکه به اشتراک گذاشته شده

چگونه شما انتظار دارید :
  • انتخاب بین شبکه فیزیکی و مجازی بصورت مستقل و یا مشترک بدون داشتن نگرانی امنیتی
  • ارتقا به مدل بالاتر UTM مجازی سایبروم تنها هنگامی که شما بخواهید ، حتی اگر تعداد کاربران شبکه از میزان پیشنهادی بالاتر باشد .

راهکارهای یکپارچه مقابله با تهدیدات
ابعاد شبکه
سایر محصولات

  دفتر مرکزی تهران
88209155 - 021

  آنلاین
sales@cyberoam.ir
MahanNetwork
MahanNetwork
شرکت سایبروم با ورود به بازار امنیت شبکه ایران ضمن تعیین توزیع کننده سایبروم در ایران با اعطا نمایندگی رسمی سایبروم به شرکت های واجد شرایط و ایجاد ساختار و کانال فروش رسمی سایبروم در ایران ، سهم بسزایی در ارتقا امنیت شبکه سازمانی بر عهده داشته است . دستگاه UTM سایبروم با داشتن امکانات امنیتی گسترده از قبیل فایروال سایبروم ، آنتی ویروس سایبروم ، آنتی اسپم سایبروم ، مدیریت پهنای باند سایبروم و سیستم جلوگیری از نفوذ سایبروم IPS مدیران امنیت شبکه سازمانها را قادر می سازد تا حفاظت کاملی را در مقابل تهدیدات امنیتی شبکه به وجود آورند . سری جدید محصولات سایبروم معروف به نسل جدید محصولات سایبروم یا Cyberoam NG Series توسط شرکت سایبروم معرفی به بازار امنیت شبکه سایبروم ایران وارد گردیده است . نسل جدبد سایبروم با توان عملیاتی یا Performance بالا نزدیک به سه برابر و با قیمتی نزدیک مدل مشابه قبلی خود به بازار محصولات امنیتی ایران معرفی گشته است که در مقایسه با محصولات مشابه فورتی گیت Fortigate ، سونیک وال Sonicwall ، واچ گارد Watchguard به صورت قابل توجهی برتری یافته است . نماینده سایبروم یا نماینده رسمی سایبروم در ایران موظف به پشتیبانی محصولات سایبروم و ارائه خدمات به مشتریان سایبروم در ایران می باشد .


QR Code چیست؟              
این وب سایت متعلق به شرکت ماهان شبکه می باشد
برخی مطالب این وب سایت برگرفته شده از سایت Cyberoam.com میباشد.