با ما تماس بگیرید: 88209155 - 021

قرارداد های پشتیبانی سایبروم

خدمات ما امنیت سیستم های شما را تضمین کرده تا بتواند محافظت مستمری را در مقابل تهدیدات ترکیبی ارائه کند. پشتیبانی لحظه ای ارائه شده به شما امکان دسترسی مستقیم به مهندسان و تیم پشتیبانی فنی ما را می دهد


سطوح برنامه ها
برنامه های پشتیبانی Cyberoam سطوح جامعی از خدمات پشتیبانی را که بهترین شکل نیازهای شما را برآورد می سازد ارائه می کند. پشتیبانی سطوح پایه ، پیشرفته منابع زیادی را بر اساس نیازهای سازمان شما ارائه می کند.


پشتیبانی 24 ساعته در طول هفته
به سازمانها با حساسیت بالا در ارائه خدمات اطمینان می دهیم که شما به پشتیبانی 24 ساعته در طول هفته دسترسی خواهید داشت. پشتیبانی شرکت ماهان شبکه در همه حالت های ارتباطی شامل تلفن ، Remote Connection ، email و chat ارائه می شود.
دسترسی به جدیدترین update ها ، patch ها و hot fix ها در 365 روز سال ممکن است.
ما اطمینان می دهیم که کسب و کار شما با دارای حفاظت کامل در مقابل تهدیدات خواهد بود .

خدمات فوری و شفاف
فقط کافیست به حسابتان وارد شوید و از آنجا شما همه update های ایجاد شده برای Ticket مربوطه را ببینید. ما همه جزئیات را درباره Ticket شما را نگهداری می کنیم و به طور مداوم آن را به روز رسانی می کنیم.


قرارداد خدمات پشتیبانی
مشتریان شرکت ماهان شبکه می توانند با عقد قرارداد پشتیبانی با این شرکت از خدمات فنی و مهندسی این شرکت متناسب با نوع قرارداد بهره مند شوند.
قرارداد ها در دو سطح به شرح ذیل میباشند :
  1- پشتیبانی پایه ای (Basic)
  2- پشتیبانی پیشرفته (Premium)


 
پشتیبانی پایه 8×5
پشتیبانی ویژه 7×24
Hot fixe ها و به روزهای اصلاحی
بله
بله
به‌روزکردن‌های سیستم عامل و نرم‌افزار
بله
بله
به‌روزکردن بانک اطلاعاتی و امضاء‌ها
بله
بله
دسترسی به‌پایگاه دانش و مجموعه مورد‌های اتفاق‌افتاده برای مشتریان
بله
بله
تعویض و ضمانت محدود سخت‌افزار
بله
بله
پشتیبانی بوسیله تلفن/email/chat
بله
بله
زمان اولین پاسخ
4 ساعت
30 دقیقه
خدمات پشتیبانی
8 ساعت از 5 روز کاری
شبانه روزی
جایگزینی و تعویض
10 روز
3 روز
جایگزینی و تعویض پیشترفته
بله
به‌روزرسانی امنیت بوسیله email
بله
کمک روی سایت
Optional
مرور جلسا‌ت
بله
حساب‌ اختصاصی
بله
راهکارهای یکپارچه مقابله با تهدیدات
ابعاد شبکه
سایر محصولات

  دفتر مرکزی تهران
88209155 - 021

  آنلاین
sales@cyberoam.ir
MahanNetwork
MahanNetwork
شرکت سایبروم با ورود به بازار امنیت شبکه ایران ضمن تعیین توزیع کننده سایبروم در ایران با اعطا نمایندگی رسمی سایبروم به شرکت های واجد شرایط و ایجاد ساختار و کانال فروش رسمی سایبروم در ایران ، سهم بسزایی در ارتقا امنیت شبکه سازمانی بر عهده داشته است . دستگاه UTM سایبروم با داشتن امکانات امنیتی گسترده از قبیل فایروال سایبروم ، آنتی ویروس سایبروم ، آنتی اسپم سایبروم ، مدیریت پهنای باند سایبروم و سیستم جلوگیری از نفوذ سایبروم IPS مدیران امنیت شبکه سازمانها را قادر می سازد تا حفاظت کاملی را در مقابل تهدیدات امنیتی شبکه به وجود آورند . سری جدید محصولات سایبروم معروف به نسل جدید محصولات سایبروم یا Cyberoam NG Series توسط شرکت سایبروم معرفی به بازار امنیت شبکه سایبروم ایران وارد گردیده است . نسل جدبد سایبروم با توان عملیاتی یا Performance بالا نزدیک به سه برابر و با قیمتی نزدیک مدل مشابه قبلی خود به بازار محصولات امنیتی ایران معرفی گشته است که در مقایسه با محصولات مشابه فورتی گیت Fortigate ، سونیک وال Sonicwall ، واچ گارد Watchguard به صورت قابل توجهی برتری یافته است . نماینده سایبروم یا نماینده رسمی سایبروم در ایران موظف به پشتیبانی محصولات سایبروم و ارائه خدمات به مشتریان سایبروم در ایران می باشد .


QR Code چیست؟              
این وب سایت متعلق به شرکت ماهان شبکه می باشد
برخی مطالب این وب سایت برگرفته شده از سایت Cyberoam.com میباشد.