با ما تماس بگیرید: 88209155 - 021

لایسنس های امنیتی سایبروم / Cyberoam Security Subscriptions

سایبروم پاسخگوی نیازهای امنیتی متفاوت مشتریان می باشد . مشتریان با توجه به نیازشان می توانند دستگاه UTM سایبروم خودشان را با انتخاب لایسنس مستقل یا بصورت یکجا تنظیم کنند .

لایسنس های امنیتی سایبروم / Cyberoam Security Subscriptions
مشتریات سایبروم می توانند اشتراکهای یکساله ، دوساله و سه ساله سایبروم را بصورت یکجا یا جداگانه بنابر نیاز امنیتی خود خریداری نمایند :
لایسنسهای جداگانه سایبروم :
  • لایسنس ضد ویروس و ضد بد افزار سایبروم (Antivirus and Antispyware)
  • لایسنس آنتی اسپم (AntiSpam)
  • لایسنس فیلترینگ وب و نرم افزارهای تحت اینترنت (Web and Application Filter)
  • لایسنس سیستم جلوگیری از نفوذ (IPS)
  • لایسنس فایروال نرم افزارهای تحت وب (Web Application Firewall)
  • لایسنس Outbound Anti-Spam
  • لایسنس پشتیبانی 5*8 یا 7*24
لایسنس های یکجا سایبروم (Cyberoam Bundled Subscription)
  • Security Value Subscription (SVS)
این لایسنس امنیتی پاسخگوی نیاز سازمانهایی است که نیازمند امنیت پست الکترونیکی (Mail Server Security) نمی باشند . لایسنس SVS شامل آنتی ویروس و آنتی بد افزار ، فیلترینگ وب و نرم افزارهای تحت اینترنت ، سیستم جلوگیری از نفوذ ، پشتیبانی 5*8 می باشد .
  • Total Value Subscription (TVS)
این لایسنس امنیتی پاسخگوی نیاز سازمانهایی است که نیازمند امنیت جامع و کامل می باشند . لایسنس TVS شامل آنتی ویروس و آنتی بد افزار، آنتی اسپم ، فیلترینگ وب و نرم افزارهای تحت اینترنت ، سیستم جلوگیری از نفوذ ، پشتیبانی 5*8 می باشد .
  • Comprehensive Value Subscription (CVS)
این لایسنس پاسخگوی تمام نیازهای امنیتی سازمانهایی است که میزبان نرم افزارهای کاربردی تحت وب می باشند . لایسنس CVS شامل آنتی ویروس و آنتی بد افزار، آنتی اسپم ، فیلترینگ وب و نرم افزارهای تحت اینترنت ، فایروال نرم افزارهای تحت وب ، سیستم جلوگیری از نفوذ ، پشتیبانی 7*24 می باشد .

امکانات امنیتی UTM سایبروم که به همراه دستگاه ارائه گردیده و شامل هزینه اضافه نمیباشد
Firewall IPv6 Ready iView Wi-Fi Security1, 2
IPSec & SSL VPN Bandwidth Management IM Archiving & Controls  
3G/4G/WiMAX Support2 Multiple Link Management Basic Anti-Spam (RBL Service)
1فقط دستگاه های سری CRwi & CRwiNG
2در UTM های مجازی سایبروم پشتیبانی نمیگردد.
راهکارهای یکپارچه مقابله با تهدیدات
ابعاد شبکه
سایر محصولات

  دفتر مرکزی تهران
88209155 - 021

  آنلاین
sales@cyberoam.ir
MahanNetwork
MahanNetwork
شرکت سایبروم با ورود به بازار امنیت شبکه ایران ضمن تعیین توزیع کننده سایبروم در ایران با اعطا نمایندگی رسمی سایبروم به شرکت های واجد شرایط و ایجاد ساختار و کانال فروش رسمی سایبروم در ایران ، سهم بسزایی در ارتقا امنیت شبکه سازمانی بر عهده داشته است . دستگاه UTM سایبروم با داشتن امکانات امنیتی گسترده از قبیل فایروال سایبروم ، آنتی ویروس سایبروم ، آنتی اسپم سایبروم ، مدیریت پهنای باند سایبروم و سیستم جلوگیری از نفوذ سایبروم IPS مدیران امنیت شبکه سازمانها را قادر می سازد تا حفاظت کاملی را در مقابل تهدیدات امنیتی شبکه به وجود آورند . سری جدید محصولات سایبروم معروف به نسل جدید محصولات سایبروم یا Cyberoam NG Series توسط شرکت سایبروم معرفی به بازار امنیت شبکه سایبروم ایران وارد گردیده است . نسل جدبد سایبروم با توان عملیاتی یا Performance بالا نزدیک به سه برابر و با قیمتی نزدیک مدل مشابه قبلی خود به بازار محصولات امنیتی ایران معرفی گشته است که در مقایسه با محصولات مشابه فورتی گیت Fortigate ، سونیک وال Sonicwall ، واچ گارد Watchguard به صورت قابل توجهی برتری یافته است . نماینده سایبروم یا نماینده رسمی سایبروم در ایران موظف به پشتیبانی محصولات سایبروم و ارائه خدمات به مشتریان سایبروم در ایران می باشد .


QR Code چیست؟              
این وب سایت متعلق به شرکت ماهان شبکه می باشد
برخی مطالب این وب سایت برگرفته شده از سایت Cyberoam.com میباشد.