با ما تماس بگیرید: 88209155 - 021

UTM سایبروم برای دفاتر کوچک و دفاتر خانگی

NetGenie یک دستگاه مدیریت تهدیدات یکپارچه می باشد که یک تجربه ی اینترنتی امن را برای دفاتر کوچک و دفاتر خانگی ارائه می دهد و به اتصالات اینترنتی این اجازه را می دهد که همزمان با کاربران دفاتر از طریق Desktop,laptop، دستگاه های دستی مانند ipad,iphone و... به اشتراک گذاشته شوند.

نکات برجسته کلیدی


NetGenie - 3G Ready دفاتر را قادر می سازد تا با اتصال همزمانبه پهنای باند با USB و یا مودم 3G و اشتراک اینترنت 3G با چندین کاربر در دفتر ، یک پشتیبانی برای اتصالات تجاری بدون وقفه ارائه دهند.

امنیت – NetGenie بوسیله ی Stateful Inspection Firewall ، قابلیت های NAT ، Denial Of Service protection ، Mac Binding ، سیستم پیشگیری از نفوذ و یک Update منظم بر روی آنتی ویروس های ساخته شده ی درونی ، از دفاتر در مقابل حملات هکرها ، ویروس ها و نرم افزارهای مخرب محافظت می کند.

شبکه خصوصی مجازی – NetGenie یک دسترسی امن به منابع شبکه واقع در دفاتر راه دور مثل دفاتر فروشندگان و یا دفتر مرکزی می دهد و آنها را قادر می سازد که در سراسر جهان با هم همکاری مستمر و تبادل اطلاعات همزمان و امن داشته باشند.

کنترل های اینترنتی – NetGenie محتویات اینترنتی مضر را بلاک می کندو دفاتر را قادر می سازد تا علاوه بر مدیریت برنامه های کاربردی و وب سایت هایی که کارمندانشان از طریق اینترنت به آنها دسترسی دارند ، بهره وری دفترشان را نیز مدیریت کنند.لیست از پیش طبقه بندی شده ی وب سایتها و برنامه های کاربردی در NetGenie ، مشکل وارد کردن دستی وب سایتها و برنامه های کاربردی که مایلند برای کاربرانشان بلاک کنند را برطرف میکند.

امنیت Wi-Fi از پیش تنظیم شده – NetGenie این اطمینان را می دهد که در زمانی که شبکه با تنظیمات امنیتی از پیش تعریف شده شروع به کار می کند، هیچ دستگاه غیرمجازی به شبکه دفتر متصل نمی شود؛ که این موضوع خود نیاز به انجام تنظیمات امنیتی پیشرفته به صورت دستی را برطرف میکند.

گزارشها – NetGenie علاوه بر گزارش های امنیتی در مورد حملات ویروس ها و نفوذگرها ، گزارش های همزمان و بلادرنگی هم در رابطه با وب سایتهای مرورشده و برنامه های کاربدی استفاده شده توسط کارمندان ، ارائه می دهد.

راهکارهای یکپارچه مقابله با تهدیدات
ابعاد شبکه
سایر محصولات

  دفتر مرکزی تهران
88209155 - 021

  آنلاین
sales@cyberoam.ir
MahanNetwork
MahanNetwork
شرکت سایبروم با ورود به بازار امنیت شبکه ایران ضمن تعیین توزیع کننده سایبروم در ایران با اعطا نمایندگی رسمی سایبروم به شرکت های واجد شرایط و ایجاد ساختار و کانال فروش رسمی سایبروم در ایران ، سهم بسزایی در ارتقا امنیت شبکه سازمانی بر عهده داشته است . دستگاه UTM سایبروم با داشتن امکانات امنیتی گسترده از قبیل فایروال سایبروم ، آنتی ویروس سایبروم ، آنتی اسپم سایبروم ، مدیریت پهنای باند سایبروم و سیستم جلوگیری از نفوذ سایبروم IPS مدیران امنیت شبکه سازمانها را قادر می سازد تا حفاظت کاملی را در مقابل تهدیدات امنیتی شبکه به وجود آورند . سری جدید محصولات سایبروم معروف به نسل جدید محصولات سایبروم یا Cyberoam NG Series توسط شرکت سایبروم معرفی به بازار امنیت شبکه سایبروم ایران وارد گردیده است . نسل جدبد سایبروم با توان عملیاتی یا Performance بالا نزدیک به سه برابر و با قیمتی نزدیک مدل مشابه قبلی خود به بازار محصولات امنیتی ایران معرفی گشته است که در مقایسه با محصولات مشابه فورتی گیت Fortigate ، سونیک وال Sonicwall ، واچ گارد Watchguard به صورت قابل توجهی برتری یافته است . نماینده سایبروم یا نماینده رسمی سایبروم در ایران موظف به پشتیبانی محصولات سایبروم و ارائه خدمات به مشتریان سایبروم در ایران می باشد .


QR Code چیست؟              
این وب سایت متعلق به شرکت ماهان شبکه می باشد
برخی مطالب این وب سایت برگرفته شده از سایت Cyberoam.com میباشد.