با ما تماس بگیرید: 88209155 - 021

Cyberoam NetGenie-Home / روتر بیسیم سایبروم ساخته شده برای خانواده ها

Cyberoam NetGenie یک روتر بیسیم می باشد که یک کاوش اینترنت امن را برای کاربران خانگی به ارمغان آورده است و دسترسی به اینترنت را از طریق دستگاه هایی مثل Desktop,laptop,PDA,Smart Phone, iPAD و غیره میسر کرده است. اتصال به اینترنت می تواند در میان اعضای خانواده به همراه سهولت در اتصال دستگاه هایی با قابلیت Wi-Fi مثل پرینتر، کنسول های بازی و... در میان شبکه های خانگی، به اشتراک گذاشته شود.


نکات برجسته کلیدی


Wi-Fi بدون تهدید – NetGenie تنظیمات امنیتی Wi-Fi از پیش تعریف شده ای برای یک اتصال Wi-Fi امن بدون نیاز به پیکربندی دستی تنظیمات امنیتی پیشرفته ، قبل از online شدن، ارائه کرده است.

NetGenie - 3G Ready کاربران خانگی را قادر می سازد تا با اتصال همزمان به پهنای باند با USB و یا مودم 3G و اشتراک اتصال اینترنت 3G با چندین کاربر در خانه ،نیاز چندین اشتراکی 3G را برای خانه ها، رفع کنند.

امنیت – NetGenie با ویژگی های امنیتی اش مانند فایروال ، سیستم پیشگیری از نفوذ و آنتی ویروس های ساخته شده درونی، از حملات ویروس ها ، مزاحمان و هکرها جلوگیری می کند و شبکه خانگی شما را از تبدیل شدن به قسمتی از Botnet ها ، محافظت می کند.

کنترل های والدین – NetGenie محتویات اینترنتی بزرگسال/نامناسب را بلاک می کند و کنترل های انعطاف پذیری ارائه می دهد که والدین را قادر می سازد تا دسترسی به اینترنت را متناسب با سن کودکان تنظیم کنند. لیست از پیش طبقه بندی شده ی وب سایتها و برنامه های کاربردی در NetGenie ، مشکل وارد کردن دستی وب سایتها و برنامه های کاربردی که مایلند برای کودکانشان بلاک کنند را برطرف می کند.

گزارش ها – NetGenie گزارش های همزمان و بلادرنگی در مورد فعالیت های اینترنتی کودکان و تلاش آنها برای دسترسی به وب سایتها و برنامه های کاربردی بلاک شده ، همراه با گزارش های امنیتی با جزئیات حملات هکرها و نفوذگرها، در شبکه های خانگی، ارائه می دهد.

راهکارهای یکپارچه مقابله با تهدیدات
ابعاد شبکه
سایر محصولات

  دفتر مرکزی تهران
88209155 - 021

  آنلاین
sales@cyberoam.ir
MahanNetwork
MahanNetwork
شرکت سایبروم با ورود به بازار امنیت شبکه ایران ضمن تعیین توزیع کننده سایبروم در ایران با اعطا نمایندگی رسمی سایبروم به شرکت های واجد شرایط و ایجاد ساختار و کانال فروش رسمی سایبروم در ایران ، سهم بسزایی در ارتقا امنیت شبکه سازمانی بر عهده داشته است . دستگاه UTM سایبروم با داشتن امکانات امنیتی گسترده از قبیل فایروال سایبروم ، آنتی ویروس سایبروم ، آنتی اسپم سایبروم ، مدیریت پهنای باند سایبروم و سیستم جلوگیری از نفوذ سایبروم IPS مدیران امنیت شبکه سازمانها را قادر می سازد تا حفاظت کاملی را در مقابل تهدیدات امنیتی شبکه به وجود آورند . سری جدید محصولات سایبروم معروف به نسل جدید محصولات سایبروم یا Cyberoam NG Series توسط شرکت سایبروم معرفی به بازار امنیت شبکه سایبروم ایران وارد گردیده است . نسل جدبد سایبروم با توان عملیاتی یا Performance بالا نزدیک به سه برابر و با قیمتی نزدیک مدل مشابه قبلی خود به بازار محصولات امنیتی ایران معرفی گشته است که در مقایسه با محصولات مشابه فورتی گیت Fortigate ، سونیک وال Sonicwall ، واچ گارد Watchguard به صورت قابل توجهی برتری یافته است . نماینده سایبروم یا نماینده رسمی سایبروم در ایران موظف به پشتیبانی محصولات سایبروم و ارائه خدمات به مشتریان سایبروم در ایران می باشد .


QR Code چیست؟              
این وب سایت متعلق به شرکت ماهان شبکه می باشد
برخی مطالب این وب سایت برگرفته شده از سایت Cyberoam.com میباشد.