با ما تماس بگیرید: 88209155 - 021

Cyberoam Anti-Virus & Anti-Spyware / آنتی ویروس سایبروم

جلوگیری از تهدیدات ویروسها و بد افزارها
ضد ویروس و ضد بد افزار شرکت Cyberoam این قابلیت را دارد که امنیت صفحات وب ٬ پست الکترونیکی و Instant messaging را در برابر تهدیداتی مانند ویروس ها ٬کرم های اینترنتی ٬بد افزارها ٬درهای پشتی٬تورجان ها و Keylogger ها محافظت کند.


این روش حفاظت بلادرنگ در مقابل انواع کدهای مخرب و جاسوس افزارها از قبیل: ویروسها ، کرمها ، ابزارهای جاسوسی ، backdoor ها ،اسب های تروا ، keylogger ها و غیره را فراهم می‌نماید. تجهیزات VPN دیواره آتش Cyberoam ،جهت ارائه راهکارهای امن‌تر ، ترافیک ورودی و خروجی HTTP,FTP, SMTP,POP3,IMAP تجسس می‌کند. با پرداخت هزینه اشتراک لایسنس ضدجاسوس افزار و ضدویروس Cyberoam ، از لزوم تهیه اشتراک مجزا برای تک تک کاریران بی نیاز شده و به کمک ماژولهای فیلترینگ محتوا و سیستم جلوگیری از ورود غیرمجاز(IPS ) ، محافظت پیشگیرانه را برای دفاتر راه‌دور و مرکزی شرکتها ایجاد می‌گردد.آنتی ویروس Cyberoam هر نیم ساعت به روز شده و محافظت آن بر اسا‌س لیست سیاه ولیست سفید و محافظت پویا براسا‌س شناسه کاربر می‌باشد .تکنولوژی انحصاری امنیتی بر اسا‌س شناسه کاربر
تجهیزات VPN دیوارآتش و ضدویروس دروازه Cyberoam امکان تشخیص اینکه که آیا این کاربر خود مهاجم است یا قربانی را فراهم می‌کنند، از این طریق شرکتها قادر به اعمال پیشگیرانه با ضدویروس Gateway جهت امنیت بیشتر بوسیله شناسایی و کنترل کاربر روی ویروس های HTTP که از طریق صفحات وب منتقل می شوند، را فراهم‌کنند. ضد‌جاسوس افزار و ضدویروس Cyberoam امکان تألیف و تنظیم سیاستهای بازرسی متفاوتی را برای شرکتها فراهم میکند تا از این طریق بازرسی بهینه‌ای را بر اسا‌س نیازهای کاری کاربران پیاده سازی کنند.

امنیت Email
برای شرکتها امکان مسدود کردن فیل های ضمیمه بر اساس نوع فایل (قابل اجرا ، فایلهای صوتی و تصویری و ...) در سطح کاربر تأمین شده. همچنین Cyberoam با مسدودکردن فایلهای ضمیمه ای که با کلمه رمز محافظت شده اند، سطح امنیتی قدرتمندی را برای Email های شرکت فراهم می کند.

قرنطینه‌کردن ویروسها در خود
تجهیزات امنیتی دروازه Cyberoam یک فضای داخلی قرنطینه برای کاربران ایجاد کرده تا بتوانند Email های قرنطینه‌شده شان را در فضایی امن بررسی کنند. این ویژگی به همراه قابلیت تهیه پشتیبان از نامه هایی که از قبل دارای گیرنده مشخص هستند، از گم‌شدن نامه های مهم پیشگیری کرده و حجم کاری مدیر شبکه را در جستجوی نامه های مخرب کاهش می دهد .

امنیت متمرکز‌شده
بوسیله کنسول مرکزی Cyberoam شرکتها می‌توانند حتی با وجود نبودن امکانات فنی، محافظت بی وقفه‌ای را در دفاتر و شعب خود در مقابل حملات شبکه‌ای تجربه کنند. این کنسول IPS را قادر می‌سازد تا امضاهای انتخابی و سیاست به روز شدن خود‌کار را از یک مکان متمرکز به سراسر شبکه اعمال کند که این عمل باعث افزایش امنیت دفاتر راه‌دور و شعب شده، که در نتیجه کاهش پیچیدگی عملیاتی را در بر دارد.
راهکارهای یکپارچه مقابله با تهدیدات
ابعاد شبکه
سایر محصولات

  دفتر مرکزی تهران
88209155 - 021

  آنلاین
sales@cyberoam.ir
MahanNetwork
MahanNetwork
شرکت سایبروم با ورود به بازار امنیت شبکه ایران ضمن تعیین توزیع کننده سایبروم در ایران با اعطا نمایندگی رسمی سایبروم به شرکت های واجد شرایط و ایجاد ساختار و کانال فروش رسمی سایبروم در ایران ، سهم بسزایی در ارتقا امنیت شبکه سازمانی بر عهده داشته است . دستگاه UTM سایبروم با داشتن امکانات امنیتی گسترده از قبیل فایروال سایبروم ، آنتی ویروس سایبروم ، آنتی اسپم سایبروم ، مدیریت پهنای باند سایبروم و سیستم جلوگیری از نفوذ سایبروم IPS مدیران امنیت شبکه سازمانها را قادر می سازد تا حفاظت کاملی را در مقابل تهدیدات امنیتی شبکه به وجود آورند . سری جدید محصولات سایبروم معروف به نسل جدید محصولات سایبروم یا Cyberoam NG Series توسط شرکت سایبروم معرفی به بازار امنیت شبکه سایبروم ایران وارد گردیده است . نسل جدبد سایبروم با توان عملیاتی یا Performance بالا نزدیک به سه برابر و با قیمتی نزدیک مدل مشابه قبلی خود به بازار محصولات امنیتی ایران معرفی گشته است که در مقایسه با محصولات مشابه فورتی گیت Fortigate ، سونیک وال Sonicwall ، واچ گارد Watchguard به صورت قابل توجهی برتری یافته است . نماینده سایبروم یا نماینده رسمی سایبروم در ایران موظف به پشتیبانی محصولات سایبروم و ارائه خدمات به مشتریان سایبروم در ایران می باشد .


QR Code چیست؟              
این وب سایت متعلق به شرکت ماهان شبکه می باشد
برخی مطالب این وب سایت برگرفته شده از سایت Cyberoam.com میباشد.